Na jakie meble wydalibyśmy swoją wygraną w Lotto?

Na jakie meble wydalibyśmy swoją wygraną w Lotto?

Dla większości z nas meble to po prostu praktyczne sprzęty domowe, których zakup jest niezbędny do normalnego funkcjonowania. Jednak meble mogą być prawdziwymi dziełami sztuki lub cudami technologii. Przedstawiamy TOP 4 mebli, na które można wydać wygraną w Lotto!

1. Meble „inteligentne”

Inteligentne meble to te, które mają nam maksymalnie ułatwić codzienne funkcjonowanie. Możemy do nich zaliczyć stół, który automatycznie będzie chował się w ścianie lub kuchenne półki, które zmieniają swoje położenie w zależności od tego, co potrzebujemy. Inteligentne meble opierają się na różnych mechanizmach i technologii, dzięki której są ciekawym uzupełnieniem nowoczesnych domów i mieszkań.

2. Antyki

Antyki to meble, które posiadają nawet kilkusetletnią historię. Miłośnicy antyków twierdzą, że są to meble, które jako jedyne posiadają duszę. Jednak są to także przedmioty niezwykle piękne, często bogato zdobione, które będą wspaniałym akcentem każdego klasycznego i tradycyjnego wnętrza. Najdroższe są oczywiście najstarsze meble, które dodatkowo znajdowały się w słynnych dworach i pałacach; wypoczynek do salonu może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych!

3. Meble ręcznie rzeźbione

Nie chodzi bynajmniej o meble produkowane przez stolarzy, a o prawdziwe dzieła sztuki. Meble tworzone przez rzeźbiarzy cechują się fantazyjnymi formami, unikatowym wzornictwem oraz niesłychaną głębią. Artyści używają do tworzenia swoich dzieł najczęściej drewniane szafy lub stoły, czyli meble o dużej powierzchni, która może zostać wykorzystana przez dłuto.

4. Oryginalne materiały

A jeśli nie będą nas ograniczać żadne fundusze? Cóż, znajdziemy także meble, które ozdobione są kamieniami i metalami szlachetnymi, wyłożone najdroższymi tkaninami, wykonywane z ekskluzywnych gatunków drewna. Alternatywą mogą być choćby meble „rosnące” – wybrane rośliny formowane są już w trakcie wzrostu; proces ten trwa nawet kilka lat, a tego typu meble uchodzą za jedne z najbardziej luksusowych i oryginalnych.

 

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *