Jak pisać CV?

Odpowiednia napisane CV musi być napisane sposób profesjonalny, a także zawierać w sobie jedynie informacje które dotyczą danego stanowiska pracy na które kandyduje my. Tv się przyciągać uwagę potencjalnego pracodawcy w taki sposób, aby to właśnie do nas chciał oddzwonić i zaprosić nas na rozmowę kwalifikacyjną lub dalszy etap rekrutacji.

CV wzór

Każde CV na swoim początku powinno zawierać informacje dotyczące naszych danych osobowych takie jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon komórkowy, adres email. Jeżeli chcemy możemy na swoim CV także umieścić nasze zdjęcie, jednak musimy pamiętać o tym, iż takie dodatkowe informacje jak na przykład nasze zdjęcie powinno być tak że opisane pozwoleniem na przetwarzanie dodatkowych informacji osobowych.

Na kolejnym etapie pisania CV opisujemy dwie najważniejsze rzeczy czyli nasze wykształcenie oraz zdobyte doświadczenie. Warto temu poświęcić jak najwięcej uwagi pod, ponieważ każde doświadczenie powinno być opisywane od punktów tak, aby osoba zatrudniająca nas wiedziała jakie zadania spełnialiśmy na poprzednim stanowisku.

CV możemy zawrzeć także inne informacje takie jak zainteresowania czy przebyte kursy i szkolenia jeżeli takowe posiadamy.

Przeœlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *